AIP – podstawowa lista zakupów (pdf do pobrania)

Wiele z Was decyduje się na zastosowanie protokołu autoimmunologicznego w celu poprawy zdrowia i samopoczucia. Jednak, kiedy przeczytacie, czego nie można jeść, zadajecie sobie pytanie: To co można jeść?! Jeśli nie macie pojęcia, jak zorganizować swoje zakupy na AIP, podrzucamy Wam pdf z podstawową listą zakupów.

 

Jeśli nie wiesz, czym jest protokół autoimmunologiczny, zajrzyj TUTAJ.

AIP jest dietą eliminacyjną i wyrzucamy z jadłospisu mnóstwo produktów, które mogą wzmagać stan zapalny, więc nic dziwnego, że na początku jesteśmy zagubieni. Dlatego przedstawiliśmy taką startową listę zakupów i mamy nadzieję, że ułatwi Wam stosowanie AIP 🙂

Ściągnij listę, klikając TUTAJ

lista_miniatura

Pamiętajcie, że to jest podstawowa lista. Nie uwzględnialiśmy tutaj mąk kokosowych, kasztanowych, żelatyn, białek roślinnych i innych produktów, które urozmaicają dietę. O urozmaicaniu diety na AIP poczytaj TUTAJ.

4 thoughts on “AIP – podstawowa lista zakupów (pdf do pobrania)

  1. Szczerze powiedziawszy, to jestem zielona w tym temacie niczym rukola. 😉 Ale zachęciłaś mnie, by to zmienić, i to dzięki Twojemu blogowi. Poza tym lista zakupów pełna smakowitości. 🙂

    1. Fajnie, im więcej osób się dowie, tym lepiej 🙂 Ogólne założenie to unikanie przede wszystkim przetworzonej żywności i jedzenia prozapalnego, później dietę sobie każdy ustawia pod siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.