E-book – Dominacja estrogenowa

Już 31 sierpnia rusza sprzedaż nowego e-booka!

Problem dominacji estrogenowej dotyczy coraz więcej kobiet. Wpływa na to wiele czynników, które towarzyszą życiu w zachodniej cywilizacji, m.in. stan naszej mikrobioty, a także ogólny stan zdrowia (również psychicznego!).

Jedną z głównych przyczyn dominacji estrogenowej jest brak balansu między progesteronem, a estrogenami oraz nadmierna ekspozycja na ksenoestrogeny ze środowiska.


Dzięki lekturze e-booka dowiesz się m.in.:
• Jak estrogeny wpływają na nasz organizm?
• Jakie są przyczyny dominacji estrogenowej?
• Jak rozpoznać dominację estrogenową w wynikach badań?
• Jak naturalnie sobie radzić z tym problemem?


Otrzymujesz także praktyczne wskazówki odnośnie diety (jadłospis na 7 dni!), suplementacji i stylu życia.

Zapisz się na listę zainteresowanych i nie przegap rozpoczęcia sprzedaży! Po zapisie otrzymasz artykuł o wpływie estradiolu na pracę mózgu.

Zobacz opinię na temat ebooka:

Objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego, nieregularne cykle, wahania nastroju i wagi, wzdęcia, migreny i przewlekłe zmęczenie to tylko niektóre problemy, u podłoża których może leżeć dominacja estrogenowa. Dominacja estrogenowa, chociaż stanowi coraz częstszy problem współczesnych kobiet, jest wciąż rzadko rozpoznawana i właściwie leczona. Na czym polega, co ją wywołuje oraz jak sobie z nią radzić wyjaśnia e-book Ewy Burzyńskiej pt. ” Dominacja estrogenowa. Naturalne terapie”.

Napisany w przystępny sposób jest świetnym przewodnikiem dla każdej kobiety – pomaga zrozumieć, jak działają hormony oraz jaki wpływ na równowagę w ich zakresie wywierają nasze codzienne wybory: sposób odżywiania, styl życia czy kontakt z substancjami chemicznymi pochodzącymi ze środowiska.

Co szczególnie wartościowe w tym e-booku, po jego lekturze czytelnik nie pozostaje jedynie z wiedzą teoretyczną. Otrzymuje natomiast przykładowy jadłospis, konkretne zalecenia dotyczące aktywności fizycznej czy snu oraz ćwiczenia pomagające radzić sobie ze stresem. Dlatego polecam ten poradnik wszystkim kobietom, dla których wymienione objawy dominacji estrogenowej brzmią znajomo i które czują się odpowiedzialne za swoje zdrowie.

Ten kompleksowy przewodnik będzie także pomocą dla specjalistów związanych ze zdrowiem, stanowi bowiem wartościowe źródło informacji na temat dominacji estrogenowej.

Ewa Jakubowska, lekarz, www.gdyjedzenieszkodzi.pl