Program RÓWNOWAGA HORMONALNA

Kobieca gospodarka hormonalna jest niezwykle delikatna i łatwo zaburzyć jej działanie – to sprawia, że często kobiety borykają się z zaburzeniami miesiączkowania, problemami z zajściem w ciążę, mają trudności z redukcją wagi, męczą je takie objawy jak trądzik, wahania nastrojów, nadmierna retencja wody czy wypadające włosy. Moją misją jest pomoc kobietom w naprawie gospodarki hormonalnej przy użyciu naturalnych sposobów.

RÓWNOWAGA HORMONALNA to mój autorski program, który pomoże Ci wprowadzić nowe nawyki żywieniowe, nauczyć się, jak redukować stres i obserwować swój organizm. Dzięki stałemu monitorowaniu efektów, będziesz cały czas zmotywowana do pracy i dopasujesz swoje żywienie i styl życia tak, aby poczuć się lepiej i zacząć proces zdrowienia.

Cały proces trwa 3 miesiące i odbywa się online – taka forma sprawia, że możesz ze mną pracować niezależnie od miejsca zamieszkania!

Co da Ci praca ze mną w Programie?

  • nauczysz się obserwować swój organizm i reagować na jego potrzeby,
  • przeprowadzimy odpowiednią diagnostykę Twoich problemów zdrowotnych,
  • na sesjach psychologicznych przeprowadzę Cię przez proces zmiany, który pozwoli Ci uzyskać wgląd w siebie, zredukować odczuwany stres i dotrzeć do korzeni swoich dolegliwości,
  • otrzymasz dopasowany jadłospis, skrojony pod Twoje potrzeby,
  • nauczysz się, jak planować zakupy i przygotowywać swoje posiłki,
  • otrzymasz indywidualną suplementację, która będzie dostosowywana przez cały okres trwania programu,
  • otrzymasz dostęp do materiałów edukacyjnych, żebyś mogła poszerzyć swoją wiedzę i zrozumieć, jak pracuje Twój organizm (w materiałach znajdują się m.in. ebooki, webinary o zaburzeniach hormonalncyh, artykuły i filmy),
  • będziesz cały czas pod moją opieką – będę Cię wspierać, motywować i pomagać na drodze do zdrowia. W razie jakichkolwiek problemów jestem dostępna dla Ciebie.

Dlaczego mamy pracować w Programie? Nie wystarczy zwykła konsultacja?

Na początku pracowałam głównie na pojedynczych konsultacjach. I dziś mogę szczerze napisać, że ta forma się nie sprawdza – moi podopieczni mieli efekty, jednak to mnie nie do końca satysfakcjonowało. Dzięki Programowi efekty są zmaksymalizowane, Tobie łatwiej jest utrzymać motywację do pracy, a ja mogę poświęcić Ci tyle czasu, ile potrzebujesz.

Dlaczego, oprócz diety, pracujemy również ze stresem?

Wszystko dlatego, że sama przekonałam się o tym, że dopóki nie zajmiemy się tym połączeniem ciała i umysłu, dopóki nie przepracujemy pewnych rzeczy od strony psychologicznej, dopóty dieta i suplementacja dadzą tylko chwilową ulgę. Bez przepracowania pewnych rzeczy będziemy mieli tendencję do wracania do starych nawyków i w dłuższej perspektywie czasu znowu znajdziemy się w punkcie zero.

Dlatego świadczę usługę, w której główny nacisk położymy na pracę nad stresem i emocjami, aby Twoje zaburzenia hormonalne i inne problemy zdrowotne znalazły trwałe rozwiązanie.

Czy to jest dla mnie?

Program jest skierowany do kobiet, które borykają się zaburzeniami hormonalnymi (zaburzenia miesiączkowania, hiperprolektynemia, hiperandrogenizm, PCOS, endometrioza, problemy z płodnością,

Zanim zdecydujesz, czy ta forma współpracy jest dla Ciebie odpowiednia, zapraszam Cię na wstępną, 45-minutową konsultację ze mną, podczas której określimy Twoje główne potrzeby i problemy, dowiesz się od czego zacząć zmiany na drodze do zdrowia i w jaki sposób mogłabym Ci pomóc. Koszt takiej konsultacji to 150 zł. Opłaty dokonuje się, poprzez wybór produktu w sklepie.

UWAGA!

Udział we wstępnej konsultacji nie zobowiązuje Cię do rozpoczęcia współpracy ze mną.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie terminu napisz do mnie e-mail na: kontakt@ewaburzynska.pl

Masz problem z wprowadzaniem zmian? Pobierz bezpłatnego e-booka!

Jeżeli masz problem z wprowadzaniem zmian w diecie, ten e-book jest dla Ciebie! Poznaj popularne konflikty motywacyjne, które utrudniają Ci osiąganie celów (nie tylko tych dietetycznych).

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od Ewy Burzyńskiej oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o produktach np. e-bookach.