Program RÓWNOWAGA HORMONALNA

Kobieca gospodarka hormonalna jest niezwykle delikatna i łatwo zaburzyć jej działanie – to sprawia, że często kobiety borykają się z zaburzeniami miesiączkowania, problemami z zajściem w ciążę, mają trudności z redukcją wagi, męczą je takie objawy jak trądzik, wahania nastrojów, nadmierna retencja wody czy wypadające włosy. Moją misją jest pomoc kobietom w naprawie gospodarki hormonalnej przy użyciu naturalnych sposobów.

RÓWNOWAGA HORMONALNA to mój autorski program, który pomoże Ci wprowadzić nowe nawyki żywieniowe i nauczyć się się słuchać swojego organizmu. Dzięki stałemu monitorowaniu efektów, będziesz cały czas zmotywowana do pracy i dopasujesz swoje żywienie i styl życia tak, aby poczuć się lepiej i zacząć proces zdrowienia.

Cały proces trwa 3 miesiące ( w tym czasie odbywamy 4 spotkania) i odbywa się online – taka forma sprawia, że możesz ze mną pracować niezależnie od miejsca zamieszkania!

Co da Ci praca ze mną w Programie?

  • nauczysz się obserwować swój organizm i reagować na jego potrzeby,
  • przeprowadzimy odpowiednią diagnostykę Twoich problemów zdrowotnych,
  • otrzymasz dopasowany jadłospis, skrojony pod Twoje potrzeby,
  • nauczysz się, jak planować zakupy i przygotowywać swoje posiłki,
  • otrzymasz indywidualną suplementację, która będzie dostosowywana przez cały okres trwania programu,
  • otrzymasz dostęp do materiałów edukacyjnych, żebyś mogła poszerzyć swoją wiedzę i zrozumieć, jak pracuje Twój organizm (w materiałach znajduje się m.in. e-book o jelitach i hormonach, nagranie webinaru o zaburzeniach miesiączkowania),
  • będziesz cały czas pod moją opieką – będę Cię wspierać, motywować i pomagać na drodze do zdrowia. W razie jakichkolwiek problemów jestem dostępna dla Ciebie.

Co po Programie?

Nie zostajesz sama – po zakończeniu programu otrzymujesz jeszcze 30 dni wsparcia, podczas których możesz konsultować ze mną kolejne wyniki badań, dobór suplementów, styl żywienia.

Dlaczego mamy pracować w Programie? Nie wystarczy zwykła konsultacja?

Od początku pracowałam głównie na pojedynczych konsultacjach. I dziś mogę szczerze napisać, że ta forma się nie sprawdza – moi podopieczni mieli efekty, jednak to mnie nie do końca satysfakcjonowało. Dzięki Programowi efekty są zmaksymalizowane, Tobie łatwiej jest utrzymać motywację do pracy, a ja mogę poświęcić Ci tyle czasu, ile potrzebujesz.

Czy to jest dla mnie?

Program jest skierowany do kobiet, które borykają się zaburzeniami hormonalnymi (zaburzenia miesiączkowania, hiperprolektynemia, hiperandrogenizm, dominacja estrogenowa, niedobory progesteronu, zaburzenia na osi podwzgórze – przysadka – jajniki/tarczyca/nadnercza).

Zanim zdecydujesz, czy ta forma współpracy jest dla Ciebie odpowiednia, zapraszam Cię na wstępną, 30-minutową konsultację ze mną, podczas której określimy Twoje główne potrzeby i problemy, dowiesz się od czego zacząć zmiany na drodze do zdrowia i w jaki sposób mogłabym Ci pomóc. Koszt takiej konsultacji to 80 zł. Opłaty dokonuje się, poprzez wybór produktu w sklepie.

UWAGA!

Udział we wstępnej konsultacji nie zobowiązuje Cię do rozpoczęcia współpracy ze mną.

Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego dla siebie terminu napisz do mnie e-mail na: kontakt@ewaburzynska.pl

Pobierz darmowy e-book!

Zacznij drogę do zdrowia z e-bookiem Równowaga hormonalna - 10 naturalnych sposobów.

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od Ewy Burzyńskiej oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o produktach np. e-bookach.