OPINIE NA TEMAT WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Konsultacje z Ewą polecam wszystkim, a szczególnie tym, którzy już wiele lat borykają się z problemami jelitowymi lub hormonalnymi i pragną wreszcie poczuć się dobrze we własnym ciele oraz odzyskać sprawczość w swoim życiu. Przyszłam do Ewy po pomoc w wyleczeniu uporczywego trądziku i ustabilizowaniu tarczycy, a otrzymałam o wiele, wiele więcej. Poza pozbyciem się zmian na twarzy, z którymi zmagałam się od 13 lat i które obniżały moją samoocenę oraz psychicznie mnie blokowały, pomogła mi przejść proces żałoby oraz odzyskać równowagę. Ewa wyposażyła mnie w „narzędzia”, które pozwalają mi na bieżąco radzić sobie z problemami. Jestem zdrowsza, spokojniejsza, bardziej zadowolona z życia, co bezpośrednio pozytywnie wpływa na moje relacje rodzinne i zawodowe. Ewa poświęca dużo uwagi pacjentowi i jego odczuciom, patrzy na człowieka holistycznie, słucha i szczegółowo analizuje każdą zgłoszoną dolegliwość, w sposób przystępny objaśnia wyniki zleconych badań i diagnozuje możliwe przyczyny problemów, szukając najlepszych rozwiązań. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Dobiera suplementację, układa spersonalizowany jadłospis i cały czas monitoruje samopoczucie swoich pacjentów. Z całą pewnością jest specjalistką z powołania. Poza ogromną wiedzą, którą stale poszerza, i bogatym doświadczeniem jest niesamowicie empatyczną osobą, z którą rozmawia się lepiej niż z najlepszym przyjacielem. Choć początkowo się tego nie spodziewałam, sesje psychoterapeutyczne okazały się dla mnie ważniejsze niż te stricte związane z dietą. Na każdym etapie naszej wspólnej drogi, Ewa mnie wspierała i błyskawicznie odpowiadała na wszelkie pytania czy wątpliwości. Po dziesiątkach wizyt u lekarzy różnych specjalizacji, dopiero podjęcie współpracy z Ewą przyniosło pożądane efekty. To jedna z moich najlepszych decyzji, z całego serca polecam skorzystanie z jej wiedzy i doświadczenia!
Martyna Dębicka
Bardzo polecam spotkania z Ewą, bo to nie tylko gwarancja świetnie dobranej pod dane choroby diety, ale też szansa na odnalezienie przyczyn dolegliwości. Dzięki Ewie zagłębiłam się w świat moich emocji i wykonałam zalecenia, po których wyciszyły mi się choroby autoimmunologiczne (!). A to wszystko w naprawdę miłej atmosferze (a piszę z perspektywy osoby, która ma uczulenie na samą myśl o pójściu do psychologa). Jeśli więc chcesz dostać praktyczne narzędzia do radzenia sobie nie tylko z objawami, ale też z przyczynami chorób autoimmunologicznych, to nie wahaj się ani przez chwilę!:)
Maria Jackowska
Ewa posiada dużą wiedzę i doświadczenie w obszarze : psychosomatyki, diety oraz biologii totalnej. Wiedza, którą Ewa dysponuje i przekazuje podczas terapii sprawia, lepsze poznanie siebie oraz swoich potrzeb. Współpraca z Ewą jest oparta na głębokieĵ empatii, partnerstwie, ale również profesjonalnemu podejściu i solidnej pracy obu stron. Ewie zawdzięczam uwolnienie się w krótkim czasie z poczucia winy. Jej narzędzia, które przedstawia podczas terapii nauczyły mnie wglądu w swoje emocje, co spowodowało olbrzymią przemianę w moim codziennym funkcjonowaniu. Efekty pracy jaķą wkłada Ewa w wsparcie klienta przychodzą bardzo szybko. Serdecznie polecam.
Dominika Muris
Ewa jest osobą bardzo empatyczną, której od razu zaufałam. Wielokrotnie pomogła mi uwolnić się od przekonań, które mi szkodziły. Ogrom wiedzy i ciekawość w znalezieniu rozwiązania to cechy, które wyróżniają Ewę. Po każdym spotkaniu rosnę w siłę i nadzieję, że wszystko ułoży się tak, jak to zaplanowałam. Serdecznie polecam współpracę z Ewą!
Julia Kaszkiel
Ewa to niesamowicie empatyczna osoba i psychoterapeutka. Potrafi słuchać. Bije od niej ogromne ciepło i wsparcie. Wzbudza zaufanie. Przy niej czujesz się bezpiecznie. Czuć, że każda jej odpowiedź, działanie płynie z serca i naprawdę chce pomóc. Dodatkowo ma ogromną wiedzę z zakresu psychosomatyki, psychologii, dietetyki, którą umie przekazać w prosty sposób i pomóc wdrożyć w codzienne życie.
Marta Skoczeń-Januszewska
Ewa to solidna firma, posiada ogromną wiedzę z zakresu psychosomatyki, zaburzeń hormonalnych, zaburzeń odżywiania i psychodietetyki, to ciepła i wrażliwa osoba przy której można czuć się bezpiecznie. Dziękuje za konsultacje i polecam wszystkim
Wojciech Czajkowski