Warsztaty – jak interpretować wyniki badań hormonalnych?

Wyobraź sobie taką sytuację: czujesz się źle i chcesz zrobić badania. Często lekarze zlecają kilka badań, jednak one kompletnie nie wyjaśniają Twojego samopoczucia. Zaczynasz zatem szukać w internecie, robisz kolejne wyniki badań i… nic z tego nie rozumiesz! 

Dlatego zaprojektowałam dwa warsztaty, które pomogą Ci inaczej spojrzeć na swoje wyniki badań i wreszcie poznać przyczynę swoich problemów.

Warsztaty odbędą się w czwartek 27 stycznia oraz oraz 3 lutego – każdy warsztat będzie trwał 2 godziny.

Spotkania będą się odbywać online, na platformie ZOOM.

Warsztat: Jak interpretować wyniki badań hormonalnych, cz. 1

27 stycznia 2022 o godz. 19.00

Agenda

1. Na co trzeba zwrócić uwagę przy interpretacji wyników badań?

2. Kiedy robić badania hormonalne?

3. Jak interpretować wyniki badań w:

PCOS,

insulinooporności,

hiperprolaktynemii,

problemach z tarczycą

podwzgórzowym braku miesiączki.

Warsztat: Jak interpretować wyniki badań hormonalnych, cz. 2

03 lutego 2022 o godz. 19.00

Agenda

1. Jak interpretować wyniki badań w:

endometriozie,

menopauzie,

dominacji estrogenowej,

niepłodności kobiet,

niepłodności mężczyzn.

 

2. Wskazówki – co robić, gdy znam już wyniki badań?

Opinie o warsztatach

Zacznę od tego, że chciałam bardzo podziękować za wiedzę, którą Pani się dzieli i za to, że mogłam wziąć udział w warsztacie. Doceniam to szczególnie dlatego, że niestety nie trafiłam jeszcze na lekarza, który chociażby w minimalnym stopniu przybliżył mi taką potrzebną wiedzę w przypadku mojego PCOS.
 
W warsztacie najbardziej podobały mi się „przykłady z życia”, zależności między posiadanymi objawami a tym jakie emocje/wydarzenia z życia mogą mieć wpływ na ich występowanie i ćwiczenia „psyche”.
 
Zarówno Pani, jak i kobiety uczestniczące w wydarzeniu wpływały na miłą, spokojną i wspierającą atmosferę. 
 
Warsztat utwierdził mnie w tym, że warto przy zaburzeniach hormonalnych popracować nad swoim zdrowiem psychicznym, bo ma ono ogromny wpływ na proces leczenia.
Anna Zbudniewek
Warsztat, w którym miałam przyjemność uczestniczyć już przed samym rozpoczęciem pozytywnie mnie zaskoczył. Okazało się, że Ewa przygotowała obszerny skrypt, którego zadaniem było zaznajomienie uczestników z poruszanymi na warsztacie tematami.
 
W trakcie warsztatu Ewa spokojnie omawiała zagadnienia, odpowiadając szczegółowo na pytania uczestniczek. Mimo skomplikowanych tematów Ewa potrafi tłumaczyć przystępnym językiem.
 
Warsztat został rozbudowany o zagadnienia psychologiczne w aspekcie żeńskiej gospodarki hormonalnej. Uświadomił mi jak wiele traum siedzących w naszej podświadomości ma konkretne odzwierciedlenie w stanie naszego zdrowia.
Daria Wadówka
Najbardziej w warsztacie podobały mi się treści. To przede wszystkim. Bardzo pomocny był skrypt, który został wysłany wcześniej. Dzięki niemu mogłam podążać za tekstem w trakcie prezentacji.  Wszystko było wypunktowane, tak, że można do skryptu wrócić, naniosłam też swoje notatki.
 

Kolejnym plusem jest frekwencja. Nie lubię spotkań liczących 100 osób i więcej. Można się poczuć jak na spotkaniu w kameralnym gronie, mimo że internetowo i wcale się nie znamy. Dziewczyny dzieliły się swoimi przemyśleniami w czacie.

 
Dzięki warsztatowi z pewnością skupię się na tym co najważniejsze – na odpoczynku i niwelowaniu stresu. Super, że pojawiły się konkretne techniki i będę mogła w praktyce ich użyć.
Dominika C.

Warianty cenowe

Pojedynczy warsztat

 

199 zł

oszczędzasz 28 zł!

Pakiet 2 warsztatów

398 zł

349 zł

oszczędzasz 49zł!

Cena zawiera dostęp na żywo, dostęp do nagrania warsztatu (na 30 dni) oraz skrypt.

Kim jestem?

Nazywam się Ewa Burzyńska, jestem psychodietetyczką, pasjonatką medycyny funkcjonalnej.

 W swojej pracy łączę psychologię, psychosomatykę, dietetykę i naturalne sposoby, aby pomagać wyzdrowieć kobietom z zaburzeniami hormonalnymi.

Uczę, jak obserwować swój organizm i reagować na jego potrzeby.

Uczę, jak radzić sobie ze stresem i emocjami.

Szukam przyczyny Twoich problemów zdrowotnych.

Dopasowuję dietę i zmiany w stylu życia do Twoich potrzeb.

Masz problem z wprowadzaniem zmian? Pobierz bezpłatnego e-booka!

Jeżeli masz problem z wprowadzaniem zmian w diecie, ten e-book jest dla Ciebie! Poznaj popularne konflikty motywacyjne, które utrudniają Ci osiąganie celów (nie tylko tych dietetycznych).

Wyrażam zgodę na prze­twa­rza­nie po­da­nych powyżej danych w celu otrzy­my­wa­nia new­slet­tera od Ewy Burzyńskiej oraz na otrzy­my­wa­nie in­for­ma­cji han­dlo­wych o produktach np. e-bookach.